Performanţă la competiţia Caravana „Sănătate prin sport”!

Felicităm toate echipele şcolii care au obţinut 4 locuri I şi un loc II la competiţia Caravana „Sănătate prin sport”

  • ECHIPA MIXTĂ DE BASCHET PRIMAR care a obiţnut LOCUL I:  Chiratcu Cristian 4B, Chiratcu Daniel 4B, Omer Nadir 4B, Covalciuc Eduard 4B, Ciobănescu Rebecca 4B, Negrea Cătălina 4B, Obreja Ingrid 3E!
  • ECHIPA DE BASCHET GIMNAZIU FETEI care a obţinut LOCUL I: Pilcă Adina 6A, Tudose Sofia 6B, Dragomir Ioana 6B, Vîjîială Andreea 6V, Mîţă Daria 6B, Sidor Sabina 6B, Garofil Elena 8B, Milidonis Electra 8B, Sasu Sabrina 8B, Radu Ana 8C.
  • ECHIPA DE HANDBAL GIMNAZIU FETE care a obţinut LOCUL I:Nae Alexandra 7C, Ciulu Angelescu Sara 7C, Nicoară Raluca 7C, Firoiu Andreea 7C, Simion Ioana 7C, Matea Carina 7C, Luca Ana 8C, Pavolv Diana 8C, Popescu Mara 8C.
  • ECHIPA DE HANDBAL GIMNAZIU BĂIEŢI care a obţinut LOCUL I: Nicoară Paul 6B, Grigorcea Andrei 6D, Boroş Ioan 6D, Roibu Matei 7B, Mambet Timur 7B, Purcărea Dimu 7C, Staicu Radu 7C, Gheorghiu Luca 7C, Înaltu Octavian 7C.
  • ECHIPA DE BASCHET GIMNAZIU BĂIEŢI LOCUL II: Agapie Alexandru 7A, Popa Albert 7B, Manu Alexandru 7C, Seceleanu Rareş 8B, Constantinescu Bogdan 8B, Omer Naser 8B, Buzatu Alexandru 8B, Tîrşa Radu 8A, Alionte Andrei 8C, Bileca Robert 8C.