„Profi premiază” şcoala noastră!

indexPentru a doua oară consecutiv,  Şcoala Gimnazială nr. 29 „Mihai Viteazul” Constanţa a fost desemnată câştigătoare a concursului „Profi te premiază!”, ediţia 2013. Premiul obţinut are o valoare de aprox. 2500 de euro şi constă într-un laptop Asus P53E-SO174D,  10 notebook-uri ASUS X101CH, un router D-Link DIR-600, 11 sweex notebook optical mouse  USB, 11 platinet husa notebook.

Concursul a făcut parte din campania publicitară naţională “Profi te premiază” organizată şi desfăşurată de S.C. PROFI ROM FOOD S.R.L. în perioada septembrie – octombrie 2013, în cadrul celei de a III-a ediţii.

Şcoala a fost înscrisă on line pe site-ul Profi de către informaticianul Corina Ghiţă.

Mulţumim tuturor elevilor, părinţilor, bunicilor, foștilor absolvenți ai şcolii, cadrelor didactice care au efectuat cumpărături la magazinul Profi din strada Dispensarului nr. 18 şi care au participat la campania „Profi te premiază!”

Comments are closed.