Performanţă la competiţia Caravana „Sănătate prin sport”!

Felicităm toate echipele şcolii care au obţinut 4 locuri I şi un loc II la competiţia Caravana „Sănătate prin sport”

  • ECHIPA MIXTĂ DE BASCHET PRIMAR care a obiţnut LOCUL I:  Chiratcu Cristian 4B, Chiratcu Daniel 4B, Omer Nadir 4B, Covalciuc Eduard 4B, Ciobănescu Rebecca 4B, Negrea Cătălina 4B, Obreja Ingrid 3E!
  • ECHIPA DE BASCHET GIMNAZIU FETEI care a obţinut LOCUL I: Pilcă Adina 6A, Tudose Sofia 6B, Dragomir Ioana 6B, Vîjîială Andreea 6V, Mîţă Daria 6B, Sidor Sabina 6B, Garofil Elena 8B, Milidonis Electra 8B, Sasu Sabrina 8B, Radu Ana 8C.
  • ECHIPA DE HANDBAL GIMNAZIU FETE care a obţinut LOCUL I:Nae Alexandra 7C, Ciulu Angelescu Sara 7C, Nicoară Raluca 7C, Firoiu Andreea 7C, Simion Ioana 7C, Matea Carina 7C, Luca Ana 8C, Pavolv Diana 8C, Popescu Mara 8C.
  • ECHIPA DE HANDBAL GIMNAZIU BĂIEŢI care a obţinut LOCUL I: Nicoară Paul 6B, Grigorcea Andrei 6D, Boroş Ioan 6D, Roibu Matei 7B, Mambet Timur 7B, Purcărea Dimu 7C, Staicu Radu 7C, Gheorghiu Luca 7C, Înaltu Octavian 7C.
  • ECHIPA DE BASCHET GIMNAZIU BĂIEŢI LOCUL II: Agapie Alexandru 7A, Popa Albert 7B, Manu Alexandru 7C, Seceleanu Rareş 8B, Constantinescu Bogdan 8B, Omer Naser 8B, Buzatu Alexandru 8B, Tîrşa Radu 8A, Alionte Andrei 8C, Bileca Robert 8C.

 

admin